O nas

Od 1. października 2019 roku Przychodnia MediQ otacza kompleksową opieką specjalistyczną Pacjentów z powiatu strzelińskiego.
Sukcesywnie rozwijamy nowe poradnie, inwestujemy w nowy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, wprowadzając kolejne usługi poszerzające możliwości diagnostyki i leczenia.

Wyróżniona litera Q w naszej nazwie odnosi się do angielskiego słowa "Quality" - "Jakość", bowiem wartości, które przyświecają naszej działalności to jakość , jak również profesjonalizm, kompetencja i szacunek.

Naszą kadrę stanowi Zespół Specjalistów wielu dziedzin, stale podnoszących kwalifikacje, korzystających z najnowszych metod leczenia.

Przywiązujemy wysoką wagę do jakości diagnostyki, dlatego w maju 2023 roku zakupiliśmy nowoczesny aparat ultrasonograficzny dedykowany dla położnictwa i ginekologii - General Electric GE Voluson S8, a w naszych pozostałych poradniach pracujemy na 3 multidycyplinarnych aparatach ultrasonograficznych firmy Samsung, z których każdy to zaawansowany model HS50.

Każdego naszego Pacjenta traktujemy indywidualnie, tak by w Przychodni MediQ czuł się komfortowo, otoczony profesjonalną opieką.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.